Неділя, 20 Серпня 2017 року.   

ЗІ СЛЬОЗАМИ ПОПРОЩАЛИСЬ З РОЗВІДНИКОМ ОЛЕКСАНДРОМ БОЙКО У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ (Ф: Олександр Бойко був командиром розвідки 50-го полку Нацгвардії. Навесні підполко У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЗАТРИМАЛИ СУТЕНЕРКУ: Жінка займалася сутенерством на території Хмельницького району. Вона сама підшук НЕ ЗРІКАЮТЬСЯ В ЛЮБОВІ: Я хочу поїхати. Кудись туди, на Захід, услід за мільйонами беручких, працьовитих У ПОЛТАВІ ЖІНКА ЗАЧИНИЛА В АВТОМОБІЛІ 3-РІЧНУ ДИТИНУ ЗА +33 ГРАДУСІВ І ПІШЛ: Небайдужий перехожий помітив, що дитина перестала рухатися, тож розбив скло і за ПОНАД 20 ТИСЯЧ ВІРУЮЧИХ ВИЙШЛИ НА ХРЕСНИЙ ХІД З КАМ'ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО ДО ПО: У свято Преображення Господнього з Кам'янця-Подільського в Свято-Успенську Почаї ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ВІТАЄ З ПЕРЕМОГОЮ ФК "ФОРТЕЦЯ"!: Наша ФК "Фортеця" на виїзді обіграла команду ФК "Случ" з Красилова та вийшла до У КАМ'ЯНЦІ- ПОДІЛЬСЬКОМУ ПОЖЕЖА НА ПРИВОКЗАЛЬНІЙ: У Кам'янці-Подільському по вулиці Привокзальній пожежа, про це стало відомо у со “ДЬЯВОЛ ВО ПЛОТИ”: КЕРНЕС ШОКУВАВ ВСЮ УКРАЇНУ ЗАЯВОЮ ПРО АВАКОВА… ТАКОГО ВІ:  Мер Харкова Геннадій Кернес дав інтерв’ю Дмитру Гордону на телеканалі 112 Украї КАНАДСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ІНСТРУКТОРИ ПІДГОТУВАЛИ ЩЕ 9 СПЕЦІАЛІСТІВ: У Центрі розмінування урочистою церемонією вручення сертифікатів завершився курс УЧАСНИКОМ СМЕРТЕЛЬНОЇ ДТП НА ЛЬВІВЩИНІ СТАВ ЛЬВІВСЬКИЙ БІЗНЕСМЕН І ВЛАСНИК : Стали відомі подробиці смертельної ДТП біля Львова, де загинула жінка-водій.

9 РЕЧЕЙ, ЯКІ ВИ НІКОЛИ НЕ ЗМІНИТЕ В ЧОЛОВІКОВІ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Жінки часто роблять одну велику дурість: сподіваються, що зможуть змінити своїх чоловіків. Незначні недоліки часом і правда можна виправити. Але буває, що у обранця з самого початку в порядку речей, наприклад, грубість і брехня.І в цій статті ми перерахуємо чоловічі особливості, які не змінить навіть найулюбленіша жінка.

Звички

Перше, з чим доведеться змиритися, вступаючи в шлюб, - звички чоловіка. Чоловіка можна тотально контролювати, з ним можна довго розмовляти, але остаточно відучити від звичних дій практично неможливо.Якщо чоловік по вашій вказівці перестав гризти нігті або вживати алкоголь, це говорить про його потужну силу волі. Але це не дає страховки від повернення звичок.Манера одягатися

Чоловіче почуття стилю, яким би воно не було, не піддається коректуванням. Деякі жінки борються з цим, намагаючись самостійно підбирати речі для коханих.

Але варто відпустити чоловіка в магазин одного, як його гардероб знову почне набувати старі обриси.

Відносини з матір’ю

Якщо у чоловіка дуже тісні, майже як в дитинстві, відносини з матір'ю, після весілля це не зміниться. При цьому така якість не залежить від того, наскільки добре про нього дбатиме дружина.Вступаючи в союз з таким чоловіком, доведеться змиритися з постійною незримою присутністю свекрухи у відносинах. Саме тому більшість жінок віддають перевагу чоловікам з високим рівнем самостійності.

Захоплення

Якщо чоловік фанатіє від будь-якого виду спорту, це захоплення залишиться з ним на все життя. Це дуже важлива частина життя, від якої чоловік не відмовиться через ваше невдоволення.Перестати переживати з цього приводу можна. Потрібно хоча б спробувати розділити захоплення чоловіка (адже характер жінки все-таки більш гнучкий).

Пріоритети

Ставлення чоловіка до сім'ї і майбутнього теж практично неможливо змінити. Вкрай складно змусити чоловіка захотіти дитину, якщо він до цього не готовий.

Умовити чоловіка почекати з народженням дітей, в той час як він мріє про це, теж не так-то просто. У кращому випадку партнер погодиться з вами з поваги, але все одно залишиться при своїй думці.

Акуратність

Охайність чоловіка - це те, що проявить або не проявить себе вже на початку знайомства. Тому заздалегідь придивіться до обранця і вирішіть, чи підходить вам рівень його акуратності. Якщо ні, пам'ятайте, що з часом це не зміниться. Чоловік - це зріла особистість, а не дитина, яку за тиждень можна навчити прибирати іграшки.

Друзі

Багато чоловіків прив'язані до своїх друзів більше, ніж жінки. Припинити спілкування з настільки важливими людьми через невдоволення дружини чоловікові буде дуже складно.

Тому товариші вашого обранця - це те, з чим доведеться змиритися. Придивіться, може вони дійсно класні хлопці, але ви просто не хочете цього помічати?

Тяга до брехні

Звичка обманювати - це те, що «закопано» в самій глибині чоловічої підсвідомості. Якщо ви одного разу спіймали обранця на брехні, будьте впевнені, що це повториться.В якийсь момент чоловік може пообіцяти, що більше ніколи вас не обдурить, і навіть сам буде в це вірити. Але одного разу натура все-таки візьме своє.


Грубість

Психологи впевнені, що грубість - це те, чого не можна прощати. Якщо чоловік постійно вам грубить і тим більше піднімає руку, припиняйте чекати змін.Навіть якщо чоловік просить вибачення і проявляє каяття, в самому темному кутку його душі продовжує процвітати впевненість в тому, що грубість - це норма. А значить, незабаром історія повториться.Джерело

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі