Субота, 24 Червня 2017 року.   

КАМ’ЯНЧАНКА ВИРОЩУВАЛА КОНОПЛІ НА ГОРОДІ:  Під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання на території міста ЧЕРНІВЧАНКУ ЗА СЛУЖБУ «ДНР» ЗАСУДИЛИ ДО 11 РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ: Шевченківський районний суд Чернівців засудив на 11 років позбавлення волі 43-рі ЮРІЮ ЛУЦЕНКУ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ РОБОТА ПРОКУРАТУРИ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО: Генеральний прокурор України Юрій Луценко розкритикував місцеву прокуратуру Кам’ ЦЯ КРУПА ВИВОДИТЬ КАМЕНІ І ПІСОК З НИРОК І СЕЧОВОГО МІХУРА, ПОЗБАВЛЯЄ ВІД Ц: Ця крупа допомагає вивести камені і пісок з нирок, сечового міхура, вилікувати ц ДО СПИСКУ ПАМ’ЯТОК ЮНЕСКО МОЖЕ УВІЙТИ ЩЕ ОДНА ПАМ’ЯТКА АРХЕОЛОГІЇ КАМ’ЯНЕЧЧ: На Хмельниччині спільно з Українським національним комітетом міжнародної ради з ВІЦЕ-СПІКЕРА ВЕРХОВНОЇ РАДИ ОКСАНУ СИРОЇД ГОСПІТАЛІЗОВАНО: Віце-спікера Верховної Ради Оксану Сироїд, яка протягом кількох днів голодувала ЛУЦЕНКО ПЛАНУЄ ПОКАРАТИ ПРАВООХОРОНЦІВ ШЕПЕТІВЩИНИ, ЯКІ НЕ ПОВАЖАЮТЬ АГРАРІ: Генпрокурор України Юрій Луценко вважає, що слідчі та прокурори Шепетівщини, кот НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО: Нещодавно в Україні  стартував дуже цікавий флешмоб - буккросинг! Запустили його ЖИТИ НЕ МІГ ІНАКШЕ!: Швидко плине час… Але він не владний над пам’яттю про Людину, яка була, є і буде НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПОЧАСТІШАЛИ НІЧНІ РОЗБІЙНІ НАПАДИ НА ЗАМОЖНІ ПРИВАТНІ БУДИН: Близько третьої години ночі двоє розбійників у балаклавах, підваживши ломом плас

9 РЕЧЕЙ, ЯКІ ВИ НІКОЛИ НЕ ЗМІНИТЕ В ЧОЛОВІКОВІ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Жінки часто роблять одну велику дурість: сподіваються, що зможуть змінити своїх чоловіків. Незначні недоліки часом і правда можна виправити. Але буває, що у обранця з самого початку в порядку речей, наприклад, грубість і брехня.І в цій статті ми перерахуємо чоловічі особливості, які не змінить навіть найулюбленіша жінка.

Звички

Перше, з чим доведеться змиритися, вступаючи в шлюб, - звички чоловіка. Чоловіка можна тотально контролювати, з ним можна довго розмовляти, але остаточно відучити від звичних дій практично неможливо.Якщо чоловік по вашій вказівці перестав гризти нігті або вживати алкоголь, це говорить про його потужну силу волі. Але це не дає страховки від повернення звичок.Манера одягатися

Чоловіче почуття стилю, яким би воно не було, не піддається коректуванням. Деякі жінки борються з цим, намагаючись самостійно підбирати речі для коханих.

Але варто відпустити чоловіка в магазин одного, як його гардероб знову почне набувати старі обриси.

Відносини з матір’ю

Якщо у чоловіка дуже тісні, майже як в дитинстві, відносини з матір'ю, після весілля це не зміниться. При цьому така якість не залежить від того, наскільки добре про нього дбатиме дружина.Вступаючи в союз з таким чоловіком, доведеться змиритися з постійною незримою присутністю свекрухи у відносинах. Саме тому більшість жінок віддають перевагу чоловікам з високим рівнем самостійності.

Захоплення

Якщо чоловік фанатіє від будь-якого виду спорту, це захоплення залишиться з ним на все життя. Це дуже важлива частина життя, від якої чоловік не відмовиться через ваше невдоволення.Перестати переживати з цього приводу можна. Потрібно хоча б спробувати розділити захоплення чоловіка (адже характер жінки все-таки більш гнучкий).

Пріоритети

Ставлення чоловіка до сім'ї і майбутнього теж практично неможливо змінити. Вкрай складно змусити чоловіка захотіти дитину, якщо він до цього не готовий.

Умовити чоловіка почекати з народженням дітей, в той час як він мріє про це, теж не так-то просто. У кращому випадку партнер погодиться з вами з поваги, але все одно залишиться при своїй думці.

Акуратність

Охайність чоловіка - це те, що проявить або не проявить себе вже на початку знайомства. Тому заздалегідь придивіться до обранця і вирішіть, чи підходить вам рівень його акуратності. Якщо ні, пам'ятайте, що з часом це не зміниться. Чоловік - це зріла особистість, а не дитина, яку за тиждень можна навчити прибирати іграшки.

Друзі

Багато чоловіків прив'язані до своїх друзів більше, ніж жінки. Припинити спілкування з настільки важливими людьми через невдоволення дружини чоловікові буде дуже складно.

Тому товариші вашого обранця - це те, з чим доведеться змиритися. Придивіться, може вони дійсно класні хлопці, але ви просто не хочете цього помічати?

Тяга до брехні

Звичка обманювати - це те, що «закопано» в самій глибині чоловічої підсвідомості. Якщо ви одного разу спіймали обранця на брехні, будьте впевнені, що це повториться.В якийсь момент чоловік може пообіцяти, що більше ніколи вас не обдурить, і навіть сам буде в це вірити. Але одного разу натура все-таки візьме своє.


Грубість

Психологи впевнені, що грубість - це те, чого не можна прощати. Якщо чоловік постійно вам грубить і тим більше піднімає руку, припиняйте чекати змін.Навіть якщо чоловік просить вибачення і проявляє каяття, в самому темному кутку його душі продовжує процвітати впевненість в тому, що грубість - це норма. А значить, незабаром історія повториться.Джерело

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі