Субота, 24 Червня 2017 року.   

КАМ’ЯНЧАНКА ВИРОЩУВАЛА КОНОПЛІ НА ГОРОДІ:  Під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання на території міста ЧЕРНІВЧАНКУ ЗА СЛУЖБУ «ДНР» ЗАСУДИЛИ ДО 11 РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ: Шевченківський районний суд Чернівців засудив на 11 років позбавлення волі 43-рі ЮРІЮ ЛУЦЕНКУ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ РОБОТА ПРОКУРАТУРИ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО: Генеральний прокурор України Юрій Луценко розкритикував місцеву прокуратуру Кам’ ЦЯ КРУПА ВИВОДИТЬ КАМЕНІ І ПІСОК З НИРОК І СЕЧОВОГО МІХУРА, ПОЗБАВЛЯЄ ВІД Ц: Ця крупа допомагає вивести камені і пісок з нирок, сечового міхура, вилікувати ц ДО СПИСКУ ПАМ’ЯТОК ЮНЕСКО МОЖЕ УВІЙТИ ЩЕ ОДНА ПАМ’ЯТКА АРХЕОЛОГІЇ КАМ’ЯНЕЧЧ: На Хмельниччині спільно з Українським національним комітетом міжнародної ради з ВІЦЕ-СПІКЕРА ВЕРХОВНОЇ РАДИ ОКСАНУ СИРОЇД ГОСПІТАЛІЗОВАНО: Віце-спікера Верховної Ради Оксану Сироїд, яка протягом кількох днів голодувала ЛУЦЕНКО ПЛАНУЄ ПОКАРАТИ ПРАВООХОРОНЦІВ ШЕПЕТІВЩИНИ, ЯКІ НЕ ПОВАЖАЮТЬ АГРАРІ: Генпрокурор України Юрій Луценко вважає, що слідчі та прокурори Шепетівщини, кот НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО: Нещодавно в Україні  стартував дуже цікавий флешмоб - буккросинг! Запустили його ЖИТИ НЕ МІГ ІНАКШЕ!: Швидко плине час… Але він не владний над пам’яттю про Людину, яка була, є і буде НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПОЧАСТІШАЛИ НІЧНІ РОЗБІЙНІ НАПАДИ НА ЗАМОЖНІ ПРИВАТНІ БУДИН: Близько третьої години ночі двоє розбійників у балаклавах, підваживши ломом плас

4 важливих стани, коли варто викликати шкидку допомогу

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Ось 4 явних ознаки, що у людини передінсультний стан:

 

 

1.Попросіте «підозрілого» одного або члена сім'ї широко посміхнутися. Хворий цього зробити не зможе або зробить з величезними труднощами.

 

2. Попросіть людину, яка тільки що «спіткнулась» сказати щось елементарне, але довше двох слів. Нехай вимовить цілком і виразно: "Я спіткнувся, але зі мною все в порядку, не переживайте"

 

3.Попросіть її підняти руки над головою. Хворий зможе виконати це завдання лише частково.

 

4. Попросіть її висунути язик. Якщо він повернутий в бік або здається кривуватим - відразу ж везіть його в лікарню.

 

Якщо до страшних моментів справа ще не дійшла, але близькі вам люди скаржаться на оніміння кінцівок, головний біль, запаморочення і різке падіння чіткості зору - негайно викликайте лікаря додому. Йому вже через кілька годин може стати помітно гірше.

 

Інші симптоми: різке падіння зору на одне око, раптова і безпричинна блювота, проблеми з координацією, раптова втрата свідомості.

 

Кардіологи говорять, що якщо ви розповісте про ці ознаках хоча б 10 людям, можете бути впевнені, що одного разу це врятує життя як мінімум одному з них!

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі