Понеділок, 11 Грудня 2017 року.   

СТУДЕНТКА КПНУ ІМ. І. ОГІЄНКА СТАЛА ЧЕМПІОНКОЮ ЄВРОПИ З БОРОТЬБИ КУРАШ: 1-5 грудня в турецькому Стамбулі відбувся чемпіонат Європи з боротьби кураш, на НА "ТЕЩИНОМУ ЯЗИЦІ" З'ЯВИТЬСЯ ДОДАТКОВА СМУГА ДЛЯ РУХУ АВТОТРАНСПОРТУ (В:  «Тещин язик» - одна із найнебезпечніших ділянок дороги не тільки на Хмельниччин ДЕПУТАТИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБГОВОРЮВАЛИ ПИТАННЯ СЕСІЇ: Дванадцятого грудня відбудеться позачергова сесія міської ради, яка швидше за вс СУД ВИПРАВДАВ ЕКС-РЕКТОРА ПОДАТКОВОЇ АКАДЕМІЇ МЕЛЬНИКА ЗА ЗВИНУВАЧЕННЯМ У Р: Бородянський районний суд Київської області визнав колишнього ректора Національн ПРОДАВЧИНЯ ІНСЦЕНУВАЛА РОЗБІЙНИЙ НАПАД НА МАГАЗИН: Працівники Ізяславського відділення поліції викрили 28-річну жінку, яка намагала "КОРУПЦІЙНИЙ ЖИРОБАС" ПОРОШЕНКО: Український бізнесмен-утікач Сергій Курченко подає позов проти генпрокурора за п ГРОЙСМАН ЗАЯВИВ, ЩО ДО 2020 РОКУ ЧЕРГИ ДО ДИТСАДКІВ МАЮТЬ ЛІКВІДУВАТИ: Мета Уряду – ліквідувати до 2020 року черги в дитячі садки. МІХЕЇЛ СААКАШВІЛІ ГОЛОДУЄ ВЖЕ ДЕКІЛЬКА ДНІВ: Міхеїл Саакашвілі під час перерви у засіданні Печерського суду розповів, що голо "ОЩАДБАНК" НА ДВА ДНІ ПРИЗУПИНИТЬ ПРИЙОМ ПЛАТЕЖІВ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛЕННЯ: Державний «Ощадбанк» призупиняє прийом комунальних та інших платежів через свої В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ НА ХАБАРІ В 2 ТИС. ГРН. ВИКРИТО ПОСАДОВЦЯ РАЙДЕРЖАД: Сьогодні, 11 грудня 2017 року, за безпосередньої участі працівників Кам’янець-По

4 важливих стани, коли варто викликати шкидку допомогу

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Ось 4 явних ознаки, що у людини передінсультний стан:

 

 

1.Попросіте «підозрілого» одного або члена сім'ї широко посміхнутися. Хворий цього зробити не зможе або зробить з величезними труднощами.

 

2. Попросіть людину, яка тільки що «спіткнулась» сказати щось елементарне, але довше двох слів. Нехай вимовить цілком і виразно: "Я спіткнувся, але зі мною все в порядку, не переживайте"

 

3.Попросіть її підняти руки над головою. Хворий зможе виконати це завдання лише частково.

 

4. Попросіть її висунути язик. Якщо він повернутий в бік або здається кривуватим - відразу ж везіть його в лікарню.

 

Якщо до страшних моментів справа ще не дійшла, але близькі вам люди скаржаться на оніміння кінцівок, головний біль, запаморочення і різке падіння чіткості зору - негайно викликайте лікаря додому. Йому вже через кілька годин може стати помітно гірше.

 

Інші симптоми: різке падіння зору на одне око, раптова і безпричинна блювота, проблеми з координацією, раптова втрата свідомості.

 

Кардіологи говорять, що якщо ви розповісте про ці ознаках хоча б 10 людям, можете бути впевнені, що одного разу це врятує життя як мінімум одному з них!

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі