Правоохоронцями Хмельниччини вилучено контрафактних цигарок більш як на 800 тисяч гривень

Обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 204, ч. 1 ст. 199 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та збут підакцизних товарів, а також виготовлення, зберігання, придбання з метою використання при продажу товарів марок акцизного податку).

У межах досудового розслідування працівниками фіскальної служби області спільно із управлінням стратегічних розслідувань Нацполіції в області припинено протиправну діяльність хмельничанки, яка займались збутом на території області контрафактної тютюнової продукції, інформують в пресслужбі обласної прокуратури.

Встановлено, що жінка через мережу торгових точок в обласному центрі збувала заздалегідь закуплені контрафактні цигарки.

Фальсифікат під виглядом відомих світових брендів та інших виробників реалізовувався з підробленими марками акцизного податку та без них.

"Під час проведення санкціонованих обшуків за місцями зберігання та збуту продукції виявлено та з незаконного обігу вилучено понад 19 тис пачок фальсифікованих тютюнових виробів", - повідомив начальник відділу обласної прокуратури Олег Львовський.

Орієнтовна вартість вилученого перевищує 800 тис грн.

Наразі проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій з метою встановлення усіх обставин кримінального правопорушення.