У Хмельницькому будують продуктовий ринок європейського формату

URBAN BAZAR – один з чотирьох напрямків, які реалізовують у Хмельницькому в рамках проекту URBAN STREET. Розташовується багатофункціональний простір у мікрорайоні Озерна, в районі вулиці Січових Стрільців та Старокостянтинівського шосе.

Про початок будівельних робіт зі зведення нового продуктового критого ринку повідомили у спільноті Хмельницький Development, пише Поділляnews.

URBAN STREET – багатофункціональний торгово-розважальний комплекс, в якому поєднаються культура їжі, шопінгу та відпочинку. Як зазначено на сторінці проекту, він складатиметься з чотирьох напрямків:

BOUTIQUE STREETS – локація, на якій розташуються магазини одягу та аксесуарів, бутіки та кав’ярні, а також добре знайомі бренди, без яких не обходиться повсякденне життя.

МООD FOOD – перший у Хмельницькому трирівневий фуд-корт, основна мета якого запровадити новий рівень гастрономічної культури.

PUBLIC SPACE – локація для активного відпочинку: фестивалі, вечірки, воркшопи, творчі майстерні, дитячий багатофункціональний вуличний простір з пішохідним фонтаном.

І, власне, URBAN BAZAR – критий продуктовий ринок європейського формату загальною площею 12 000 квадратних метрів, що також не має аналогів у Хмельницькому.

Цікавим новий ринок має бути ще й за рахунок того, що його будівля буде поєднана з природою – у приміщенні ростимуть дерева. А взимку обіцяють підтримувати у приміщенні температуру +10 – +15 градусів.

Крім того, як зазначено в описі проекту, новий продуктовий ринок це:

- чистота та чіткий дизайн код

- перший продуктовий ринок, який працюватиме до 20:00

- платформа Marketplace

- ветлабораторія

- широкі та зручні проходи

- візки та корзини для закупівлі продуктів

- епоксидна підлога, що не вбирає вологу

- відеоспостереження

- зручні та комфортні санвузли

- велика кількість паркомісць

- розвантаження товару з рампи

Поки що будівництво виглядає так: