На Хмельниччині вирішують долю райдержадміністрацій

В області з нового року має працювати 3, замість 20 райдержадміністрацій.

Аби детально обговорити питання завершення реформи децентралізації та реорганізації РДА у Хмельницькій області, сьогодні голова облдержадміністрації Сергій Гамалій зустрівся з головами районних державних адміністрацій. До спілкування долучилися заступник голови ОДА Сергій Ткачук та  радник голови Сергій Тюрін.

Про це повідомляють у Хмельницькій ОДА.

Нагадаємо, що під час останнього засідання Уряду був ухвалений Порядок, за яким відбуватиметься утворення та реорганізація райдержадміністрацій, у тому числі передача майна, прав та обов’язків РДА, що припиняють роботу у зв’язку зі зміною адмінтерустрою.

Головам РДА було надано доручення утворити комісії з реорганізації та затвердити їх персональний склад, які відповідатимуть за реорганізацію діючих, інвентаризацію та передачу майна, складання та подання фінансової та бухгалтерської звітності, переведення або вивільнення працівників.

Процес реорганізації відбуватиметься шляхом приєднання райдержадміністрацій до Шепетівської, Хмельницької та Кам’янець-Подільської РДА. Але, крім самої РДА є такі окремі юридичні особи, як структурні підрозділи в сфері освіти, соціального захисту, архіви тощо, тому залишається відкритим питання яким чином буде відбуватися їх приєднання. Також залишаються відкритими питання щодо створення комісій по реорганізації, збільшення граничної чисельності працівників, затвердження структури укрупнених РДА та багато інших поточних питань.

За результатами обговорення, головам РДА запропоновано сформувати перелік конкретних запитань чи пропозицій та передати їх до Департаменту розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА, аби озвучити їх під час чергової наради з Мінрегіоном.