Школи – на 15-денні канікули, університети– на дистанційне навчання

Канікули в школах будуть з 15 по 30 жовтня, а після цього можливе переведення всіх на дистанційне навчання.

Про це на позачерговому засіданні Кабміну 13 жовтня заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Університетам рекомендують з 15 жовтня по 15 листопада перейти на дистанційне навчання.

Влада Хмельниччини підтримала дане рішення уряду.

13 жовтня відбулося позачергове засідання  Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Членами обласної комісії прийнято рішення рекомендувати Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації спільно з засновниками  закладів загальної середньої освіти  внести зміни до структури/тривалості навчального року, необхідні для проведення осінніх канікул з 15 по 30 жовтня 2020 року включно.

Також рекомендовано запровадити дистанційне навчання в закладах вищої освіти з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року включно.

Додамо, що органи місцевого самоврядування самостійно приймають рішення щодо будь-яких обежень на відповідній території.

“Ми не можемо нав’язувати певну позицію кожному органу місцевого самоврядування. Органи на місцях мають самостійно приймати рішення, виходячи з тої чи іншої ситуації на відповідній території. Тому сьогодні пропонується прийняти рекомендаційну норму в загальному для всієї області. Поряд з цим, необхідно зважати на ту відповідальність, яку кожен з нас несе за здоров’я і життя дітей”, – підсумував  очільник області.

Як повідомлялося раніше,