На Хмельниччині офіційно предаставили нового керівника прокуратури

Заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца представив колективу Хмельницької обласної прокуратури керівника - Олійника Олексія.

 

Заступник Генерального прокурора відзначив, що на виконання вимог Закону, проведено реформу регіональних прокуратур та з 11 вересня 2020 року розпочали роботу обласні прокуратури, повідомляють у прес-службі прокуратури.

Працівники обласної прокуратури успішно пройшли атестацію, підтвердивши свою професійну кваліфікацію та доброчесність.

Ігор Мустеца охарактеризував новопризначеного керівника обласної прокуратури як професіонала, умілого організатора та принципового керівника, якому Генеральний прокурор довірила забезпечити роботу Хмельницької обласної прокуратури на належному рівні.

Довідково: Олексій Олійник роботу в органах прокуратури розпочав у 2002 році на посаді помічника прокурора Деражнянського району Хмельницької області, згодом обіймав керівні посади в органах прокуратури Хмельницької області. До призначення на посаду керівника обласної прокуратури займав посаду прокурора відділу запобігання правопорушенням в органах прокуратури управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора.