На Хмельниччину прибули представники Канадської поліцейської місії

Представники Канадської поліцейської місії поспілкувались із самими поліцейськими офіцерами громади, головами ОТГ та безпосередньо з населенням громад.

Нагадаємо, що минулого року усі працівники груп реагування патрульної поліції Хмельниччини пройшли навчання від Канадської поліцейської місії. Канадські поліцейські ділились досвідом з українськими колегами, як взаємодіяти з населенням за принципом community policing, ефективно реагувати на сімейні конфлікти тощо.

Як повідомляють в Секторі комунікації поліції Хмельницької області, наразі представники місії беруть участь і в навчанні поліцейських офіцерів громади. Як ми знаємо, Хмельниччина стала однією з перших областей, де почали працювати ПОГи. А в більшості областей запуск цього проекту ще попереду.

Тож канадські колеги поспілкувалися з самими поліцейськими офіцерами громади, головами ОТГ, громадянами, щоб зробити висновки, чи задоволені люди роботою своїх поліцейських, чи достатньо у них знань та навичок для виконання поставлених завдань, чи задоволені вони матеріально-технічним забезпеченням тощо.