Нове обладнання, С-дугу, вартістю 1 мільйон 999 тисяч гривень, отримала Хмельницька міська дитяча лікарня. Це електронно-оптичний перетворювач іноземного виробництва.

За словами завідувача ортопедо-травматологічного відділення Сергія Гузенко, застосування цього апарату допоможе хірургам якісніше і швидше виконувати операційні втручання.

«Електронно — оптичний перетворювач це рентгенівський апарат, який за допомогою рентгенівського променя відносно невеликої потужності дає можливість робити знімки під час операцій, і з невеликим відносно променевим навантаженням і контролювати роботу нашу під час операції», - каже Сергій Гузенко.

Додає, хірургами постійно впроваджуються нові сучасні методики лікування і травм у дітей із захворювання опорно-рухового апарату.

Апарат придбано за гроші з міського бюджету, розповідає начальник управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Борис Ткач.

«Вартує вона практично два мільйони гривень. При плануванні бюджету на 2020 рік, ми планували придбання обладнання, яке б нам дало можливість більш широко, більш активно працювати з Національною службою здоров’я України, тобто перевага була саме на те обладнання, яке дає можливість надати більше послуг», - коментує Борис Ткач.

Джерело.