Василь Коротун 27 травня вийшов з дому і не повернувся.

На Летичівщині зник мешканець села Ярославка, староста села, Василь Коротут. Наразі до його розшуків долучилися мешканці села та правоохоронці. Він зник 27 травня. Уранці, близько 8:20, вийшов з дому і до цього часу не повернувся.

«Відомо, що він вийшов вранці до старостату, а потім мав їхати в Меджибіж на нараду. На жаль, телефон забув вдома. З того часу нічого про місце перебування Василя Коротуна не відомо. Учора понад два десятки мешканців села та правоохоронці прочісували ліси, береги водойм... На жаль, пошуки поки нічого не дали. Тож просимо усіх, хто володіє будь-якою інформацією, що допоможе у розшуку, повідомляти про це до поліції», - розповів сайту «Є» Валерій Онісьєв, начальник Летичівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області.

Василю Коротуну 28 років. Особливі прикмети: зріст 175 см., середньої тіло будови, волосся чорне, на обличчі наявна борода. Був одягнений у куртку з капюшоном зеленого кольору, сорочку білого кольору, штани чорного кольору, чорні туфлі. При собі мав чорний рюкзак, в якому були документи, що посвідчують його особу, та ноутбук.

Усіх, хто володіє будь-якою інформацією про місцеперебування чоловіка чи інформацією, яка б могла допомогти у розшуку, просять повідомляти до поліції за телефонами 102, (03857)2-01-81, (067) 380-22-05.

Джерело.