Результат пошуку зображень за запитом "безвізу з країнами ЄС "іде на спад""

Протягом останнього місяця кількість українців, які скористалися безвізом, скоротилася на 15%.

Про це заявив голова Держприкордонслужби Петро Цигикал.

Державна прикордонна служба України виконала всі поставлені керівництвом держави завдання зі створення системи біометричного контролю на кордоні з країнами ЄС. Про це повідомив голова Держприкордонслужби Петро Цигикал.

"Система біометричного контролю функціонує на кордоні з країнами ЄС та авіаційному напрямку, біометричне обладнання встановлено у 157 міжнародних і міждержавних пунктах пропуску", – розповів він.

За словами Цигикала, з 11-го червня 2017 року Євросоюз без віз відвідало 419 тис. громадян України (3% від загальної кількості, 12% – від тих, хто використовував біометричний паспорт).

"Перетин державного кордону України за безвізом із країнами ЄС іде на спад", – зазначив голова Держприкордонслужби.

Він уточнив, що протягом останнього місяця кількість українців, які скористалися безвізом, скоротилася на 15%, і становить приблизно 29 тис. осіб. Це втричі менше порівняно з першими 30 днями після введення безвізу, коли в країни ЄС виїхало майже 100 тис. громадян України.

"Водночас масового непропуску суміжною стороною, як на початку прогнозували деякі експерти, не зафіксовано, а кількість відмов залишається незначною. Лише 0,2% від загальної кількості мандрівників", – підсумував Цигикал.

11 червня набув чинності безвізовий режим між Україною і Європейським союзом. Для безвізового виїзду за кордон потрібні біометричні паспорти. Їх видавання в Україні розпочалося 1 січня 2015 року.

Джерело