Результат пошуку зображень за запитом "Труханова затримали в аеропорту"

Прикордонники затримали в аеропорту "Бориспіль" мера Одеси Геннадія Труханова.

За її інформацією, в Україну він прибув рейсовим літаком із Варшави. Затриманого міського голову Одеси прикордонники передали співробітникам Національного антикорупційного бюро України.

Речник Державної прикордонної служби Олег Слободян підтвердив інформацію про повернення Труханова в Україну.

"Відносно цього громадянина прикордонники виконали доручення одного з правоохоронних органів - проінформували ініціатора, після чого прибули слідчі НАБУ, які вручили йому підозру", - сказав Слободян.

13 лютого детективи НАБУ заочно повідомили про підозру меру Одеси Геннадію Труханову та чотирьом його підлеглим. Підозра стосується справи "Краяна".

Слідство вважає, що посадовці причетні до схеми із завдання збитків місцевому бюджету Одеси. У вересні 2016 року Одеська міська рада за 185 млн грн придбала будівлю, яка раніше входила до комплексу ДП Завод "Краян", у приватної структури. Та раніше купила нерухомість за 11,5 млн грн. Отримані від міської влади кошти фірма-продавець спробувала перерахувати компанії з ознаками фіктивності, керівник якої перебуває в зоні АТО. Детективи НАБУ та прокурори САП домоглися арешту рахунків компанії-продавця будівлі.

23 жовтня 2017 року співробітники НАБУ разом з озброєними силовиками винесли з квартири Труханова два опечатаних пакети з документами.

Після того один із депутатів Одеської облради - бенефіціар компанії-продавця згаданої будівлі - разом із ще однією особою запропонували співробітнику НАБУ хабар у розмірі $500 тис. в обмін на зняття арешту з рахунків компанії. Їм повідомили про підозру.

Джерело