Новини України

 

Приватбанк відкрив клієнтам новий сервіс повернення ПДВ (tax free) з покупок у Європі через мобільний додаток. 

 Після запровадження нової системи миття вагонів і їхнього обслуговування таргани та інші комахи мають взагалі зникнути з потягів "Укрзалізниці".

В Івано-Франківську правоохоронці затримали посадову особу обласного Державного архіву.

Педіатр із відкритою формою туберкульозу лікувала дітей

У Білгороді-Дністровському на Одещині просто з прийому у дитячій поліклініці забрали у стаціонар педіатра, в якої діагностували відкриту форму туберкульозу.

Результат пошуку зображень за запитом "У Хмельницькому з’явився Bitcoin-банкомат"

Перший у західній Україні bitcoin-банкомат встановили в одному із торгівельних центрів Хмельницького.

Фото Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Подія сталася вчора, 23 квітня, о 17.00 годині в обласному центрі по вулиці Західно-Окружній поблизу мосту через Південний Буг.

Кожна мама знає: після народження дитини потрібно оббігати установи, постояти у чергах, щоб оформити свідоцтво про народження, а потім – грошову державну допомогу при народженні.

Раніше я думав, що всі біди в нас від продажної та недолугої влади, яка знущається над працьовитими українцями. Але після прожитого року за кордоном я докорінно змінив свою думку. 

Результат пошуку зображень за запитом "судитимуть"

Прокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупцією органами продовжується цілеспрямована робота з виявлення корупційних правопорушень та притягнення винних до відповідальності.

Результат пошуку зображень за запитом "Місцева влада зможе законно обмежувати продаж алкоголю"

Президент Петро Порошенко підписав закон, що надає органам місцевого самоврядування повноваження вводити заборону на продаж алкоголю у визначений час доби.

Результат пошуку зображень за запитом "міграція"

При збереженні тенденції до міграції Україна може припинити існування.

Злочинне угруповання з Одеси використовувало офшорні фірми у британських податкових прихистках, щоб таємно вкласти мільйони фунтів у Великій Британії.

24 квітня за православним календарем - Преподобного  Іоана

Священномученика Антипи, єпископа Пергама Асiйського

Результат пошуку зображень за запитом "промивка мереж"
Підприємство яке постачає питну воду у місто, якщо поважає свого споживача, інколи припиняє подачу води і робить промивку та дезінфекцію водопровідних мереж. Звісно, використовуючи «якщо поважає» ми жартуємо. Насправді, планове припинення  подачі питної води це не примха підприємства, а його обов'язок.