На Хмельниччині чотири обласних медзаклади отримають фінансову підтримку

Цього року фінансування медицини в області буде у пріоритеті, адже йде реформа галузі, повідомляє очільник облради Михайло Загородний. 

За його словами значна сума коштів піде на будівництво, реконструкцію, закупівлю обладнання для Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру. Кошти - із держбюджету, тобто держфонду регіонального розвитку, та з інших джерел. Сумарно - це близько 30 мільйонів гривень голова облради.

Медицина - пріоритетний напрямок тому коштів на цю галузь направлять чимало. Значні суми отримають онкологічний диспансер, госпіталь ветеранів та Хмельницька обласна лікарня на впорядкування і благоустрій території.

"У минулому році ще виготовили проектно-кошторисну документацію на впорядкування і благоустрій території обласної лікарні, де знаходяться чотири комунальні заклади. Загальна сума на ці роботи - 15 мільйонів гривень. На наступній сесії вже плануємо спрямувати 5 мільйонів. Окрім того на ліки та дорого вартісне обладнання також виділяються кошти," - каже голова облради.

Нагадаємо, на початку березня на сесії облради на медицину Хмельниччини спрямували майже 200 млн грн завдяки уточненню бюджету.

А на попередній колегії голова ОДА Корнійчук повідомив про те, що на Хмельниччині цьогоріч збудують одразу кілька медзакладів.

Окрім того, на сільську медицину Хмельниччина отримає цьогоріч 170,6 млн грн.

Джерело