Новини Кам'янця та регіону

Вчора, 18 травня в Кам'янці-Подільському розпочалися заходи присвячені дню міста.

Фото Віталія Тараненка

Сьогодні, 19 травня, в сесійні залі Хмельниької обласної ради відбулося офіційне представлення нового голови Хмельницької ОДА Вадима Лозового.

Фото Вечірній Кам'янець.

Сьогодні 19 травня, військовослужбовці Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України взяли участь в низці святкових заходів присвячених Дню міста Кам’янець-Подільський та Дню Європи.

Сьогодні, в рамках відзначення Дня міста і презентації персональної виставки та каталогу робіт, кам’янецький художник Аркадій Данилюк отримав відзнаку міського голови «За заслуги перед міською громадою».

Сьогодні, 18 травня, в готелі «Клеопатра» на великому екрані було презентовано український документальний кіноальманах про жінок в умовах бойових дій на Сході України.  

Президент України Петро Порошенко у суботу, 19 травня представить нового голову Хмельницької ОДА Вадима Лозового.

У школах останній дзвінок пролунає 25 травня

І хоч освітньо-виховний процес у навчальних закладах закінчується із останнім дзвоником, який цього року припадає на 25 травня, шкільна діяльність не закінчується.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 16 травня близько 23.20 години на виїзді з міста Деражня на автодорозі «Голосків — Деражня — Лука Барська».

Фото Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Правильно робити штучне дихання, непрямий масаж серця, користуватися джутом для зупинки кровотечі та обробляти відкриті рани невдовзі вмітимуть усі поліцейські області.

Нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини у новозбудованій багатоповерхівці на Польських фільварках по вулиці Суворова, 44 урочисто відкрили сьогодні, 18 травня, в рамках заходів з нагоди святкування Дня міста.

В суботу, 19 травня, у Галереї мистецтв буде презентовано нову виставку Наталі та Іллі Лашків.

Співробітники Служби безпеки України спільно зі слідчими поліції викрили на хабарі виконуючого обов’язки заступника керівника – начальника слідчого підрозділу одного з районних відділів Нацполіції Хмельницької області.

Сьогодні в актовій залі К-ПНУ імені Івана Огієнка відбулися урочисті заходи до дня науки.

Фото Патрульна поліція Хмельницької області.

Перш ніж купувати домашню тварину 🐶 потрібно ознайомитись з правилами її утримання, адже за недотримання вимог чинного законодавства існує як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.